♥Ahoj wítám tě♥
O mě+fotkyTady klik
Reklamky Tady klik
♥Přeju ti krásnou zábavu na mojem blogu♥

Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

ewa farná

7. května 2009 v 14:38
Ewa Farna je objevem roku nejen v anketě Český slavík ale i objev pro mnoho fanoušků našlápnuté muziky. 8. října vychází její druhé album s názvem "Ticho". O nové desce, o lásce ale i o popularitě si můžete přečíst v exkluzivním rozhovoru pro i-hudba.eu.

Můžeš nám prozradit, kdo je vlastně Ewa Farna? A proč Ewa s W ?
Jmenuji se Ewa Farna je mi čerstvých 14 ( 12.8.) a bydlím ve vesnici blízko Třince, ve Vendryni. Ráda zpívám, tančím, lyžuji, fotím koukám na filmy. Jsem Polka proto dvojité w. Není to žádný marketingový nápad, prostě se tak jmenuji.

Kdo tě přivedl ke zpívání? A co pro tebe zpěv znamená?
Zpívám odmalička, ale nikdy jsem nechtěla být zpěvačkou nebo tak. Prostě mě to baví a účastnila jsem se různých soutěží, na jedné byl p. Wronka v porotě a nabídl mi spolupráci. Zpěv zbožňuji a jednou bych se tím chtěla živit.

Jak s odstupem času hodnotíš svoje debutové album "Měls mě vůbec rád?"?
Jsem na ně samozřejmě hrdá, je to myslím vydařené album. Ted už ale vím, že chci dělat tvrdší muziku.

Natočila jsi novou desku s názvem Ticho. Stejnojmenný singl už pár dnů koluje po českých radiích. V čem se nové album bude lišit od toho předchozího? A na co se můžeme těšit?
Chtěla jsem přitvrdit a tak se taky stalo. Album obsahuje 13 songů, je zajímavější, tvrdší, víc různorodé, prostě lepší. Liší se taky v tom, že jsem se na něm taky trošku autorsky podílela.

Původem jsi z Polska. Připravuješ také něco v Polštině?
Nejsem z Polska, moje rodina žije ve Slezsku odjakživa - mám polskou národnost a patřím zde k národnostní menšině.

Ano, nahrála jsem taky polskou desku, která vyjde v Polsku pravděpodobně koncem října.

Sbíráš ceny kde se dá, namátkou: 1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku, Český slavík Mattoni 2006 - Objev roku, Hudební ceny TV Óčka - Objev roku, platinové album za prodej více než 25 tisíc desek… mohl bych takhle pokračovat dále. Máš ještě nějaké vysněné cíle?
Mám, to snad každý. Jsou ale immposible. Chtěla bych si zazpívat třeba s Pink, dostat Grammy, jezdit obrovské turné atd. To jsou jen hudební sny… pak mám soukromé, ty si ale nechám pro sebe… :-)

Co Ewa Farna poslouchá v současné době?
Snad všechno, ale musí to být fakt dobrý. Od rocku, punku až po metal ale taky r´n´b.

Na podzim vyrážíš na turné s Lucií Bílou. Jak se těšíš? A co od této spolupráce očekáváš?
Těším se strašně moc, ale zároveň mám trochu strach. Trému ne, tu nemívám, ale prostě se tak trochu bojím, jak to všechno dopadne. Lucka je strašně fajn a hlas má úžasný. A co očekávám? - že získám nové zkušenosti a zážitky.

Jaké je to být čtrnáctiletou v showbusinessu? Nechybí ti v některých situacích plnoletost?
HAHA…je to náhodou super!!!! Mám to strašně ráda. Plnoletost mi nechybí, užívám si svého věku. Někdy chodím na VIP večírky, ale necítím se třeba ponížená tím , že jsem tam nejmladší, neplnoletá. Nekouřím, nepiju, stejně mi to nechutná, takže je to všechno v pohodě, jen občas musím z večírku dříve, než bych chtěla :-).

Jak zvládáš popularitu? A jak ovlivňuje tvůj osobní život?
Mě to strašně baví, když mám kapelu, hraju koncerty, vidím, že jsou lidi které moje hudba baví, to všechno kolem…teď jsem happy. Osobní život snad tak, že víc chybím ve škole, občas mi unikají nějaké akce s kámošema, a taky bude těžší si najít kluka nebo kamarády, protože nevím jestli mě budou brát jako Ewu, nebo jako Ewu Farnou.

Pořád ještě chodíš do školy. Máš představu, co bys, krom hudby, jednou chtěla dělat?
Moc bych se chtěla živit právě hudbou, ale pokud to nevyjde tak ještě nevím. Právě proto studuji, abych měla nějaké " normální" vzdělání, ale chtěla bych se prostě motat kolem muziky. :-)

Tvoje texty jsou hodně o lásce. Kdo ti je píše? A jak se ty díváš na "lásku"?
Pár textů o "lásce" byly na 1 desce, teď už tolik ne. Na druhé desce jsem si víc texty ovlivňovala. Píší je Péťa Cvrkalová, Jana Rolincová něco taky Petr Šiška a Honza Ponocný, ale taky i já sama. Co si myslím o lásce? To nejde napsat jen tak… Je to moc silné pouto, zcela výjimečná věc, představuji si pod tím mnoho…

Co bys chtěla vzkázat svým fanouškům a čtenářům i-hudba.eu?
Ať se maj moc fajn, užívejte života naplno s optimizmem a úsměvem na tváři. Poslouchejte to co se Vám líbí, muzika je bezva!

Moc díky za rozhovor a ať se nové album prodává ještě lepé než to předchozí.

Autogramiáda Ewy Farné

23. srpna 2007 v 11:24 | D!nk!
Všechny fanoušky známé zpěvačky Ewy Farné zveme na autogramiádu, která proběhne ve čtvrtek 23. srpna v 15.00 hod ve zlínské zoo.
Autogramiáda Ewy i celé kapely bude probíhat od 15.00 do 16.00 hod na nádvoří před zámkem Lešná. Všichni zájemci si navíc mohou zakoupit i trička nebo kšiltovky Ewy, samolepky, svíticí tužky, placky a další atraktivní předměty.

Samotný koncert Ewy Farné v rámci Městkých slavností ve Zlíně proběhne ve čtvrtek 23.8. od 19.00 hod. 1. října vyjde Ewě nové album v rockpopovém stylu, které podle pilotního singlu ponese jméno "Ticho".
muhehe,ze bych vyrazila za Ewcou mezi opicaky...ne jdu si jeste lehnou o.O staci mi vecerni koncert..nebo? xD

Ewa Farna: Fanoušky láká na volný vstup!

23. srpna 2007 v 10:31 | D!nk!
Středa 22.8. 2007, 08:00
Mladičká zpěvačka Ewa Farna (14) ví, jak na svůj koncert přitáhnout co nejvíce diváků. Prostě nechá volný vstup a o diváky není nouze!
"Pořádající agentura se rozhodla, že na můj koncert nechá volný vstup. Doufám, že přijde co nejvíc diváků," prozrazuje Ewa, která v rámci doprovodného programu na Barum rally Zlín již tento čtvrtek vystoupí se svou kapelou na náměstí.
Zpěvačka, která se stala objevem roku a její hity lámou žebříčky hitparád, před několika dny dokončila své druhé album Ticho.
"Oproti předchozí desce bude tahle trochu tvrdší," tvrdí Farna, která na podzim bude jedním z hostů mega turné Lucie Bílé (mr)
PS: Moe poznámka..joo tam dneska jedu xD o.O nu,ale to není co jsem chtěla říct,celý článek je přehodnocený,páčve Zlíně je náměstí míru a tam nejde ani platit vstupné NIKDY se tam za kapely naplatilo a k tomu je to koncert k Barum rally,takze ji to zaplati poradatele.Jako ukazdeho "festivalu",ktery tady ve Zline porada :) clanek upe mimo ;)

Ewa Farna zahrne fanoušky hlasitým Tichem

22. srpna 2007 v 22:10 | D!nk!
16. srpna 2007 14:54 Ewa Farna finišuje s druhým albem nazvaným Ticho. Nové písničky ale podle talentované zpěvačky rozhodně nejsou "tiché".
První, stejnojmenný singl z nového alba, které vyjde 8. října, už si razí cestu českým éterem. Text napsala Petra Cvrkalová. Ticho se tu rozprostírá mezi partou lidí, kteří si přestávají rozumět.
"Už spolu tolik nemluvíme a já cítím, že si nerozumíme. Ticha je v nás víc a víc, všechno to tak nějak vyhaslo," vysvětluje obsah textu Ewa, zároveň ale přiznává, že i ona občas ticho potřebuje. "K relaxu a ke spánku."
O hudební stránku nového alba se postarali producenti Lešek Wronka a Dan Hádl, přispěli i muzikanti z kapely Ewy Farne. Dvanáct nových písní pak pochází z per Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Marka Trana a také z dílny skandinávských skladatelů.
Ewa FarnaNa Textech romě Cvrkalové pracovali ještě Jana Rolincová-Hádlová a Petr Šiška. Poprvé se na albu podílela autorsky i samotná zpěvačka, která spolupracovala na třech textech.
Ewa Farna má za sebou nabitý rok, v němž získala řadu cen včetně Českého slavíka za objev roku. Pilně koncertuje, od letošního prvního vystoupení 16. března v Třinci do konce roku to bude celkem padesát koncertů.
Finále obstará turné Lucie Bílé, na kterém se Ewa objeví jako host. "Je to pro mě pocta s takovou hvězdou zpívat, splnění jednoho z mých snů. Lucka je milá a sympatická osoba a obdivuju její zpěv a pracovitost," svěřila se zpěvačka.
Ani o prázdninách si Ewa, která se chystá do deváté třídy, nedopřála úplný klid. S rodiči jela k moři do Chorvatska a Itálie, většinu času ale zabrala vystoupení na festivalech.
Ewa FarnaStihla také dokončit polskou verzi svého úspěšného debutu "Mělsmě vůbec rád" a s fotografem Ondřejem Pýchou nafotit promo materiály k nové desce.
Fanoušky také čeká změna Ewiny image. "Na novém albu se podepsaly nabyté zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem. Na své si přijdou jak její vrstevníci, tak starší publikum," slibuje vydavatelství Universal
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama